Dr.Peller JazzBand
Dr. Peller György szaxofonos, zeneszerző által alapított jazz-zenekar. 2019 decemberében jelentette meg első albumát “Let There Be Jazz” címmel.
A zenekar tagjai: Dr. Peller György – tenor- és szopránszaxofon, kaval; Hegedüs Zsuzsanna - ének, Molnár Zoltán – trombita, Dr. Dorogi Ákos – zongora, Kozák Zoltán - basszusgitár, Jeszenszky György – dob.
https://www.youtube.com/watch?v=NFCa8yWFdb0&t=41s